Pokaż menu

 

Przeprowadzki Mrągowo

Kompleksowe, profesjonalne i tanie przeprowadzki domów, firm i biur — to wszystko możemy Ci zagwarantować. Od lat pomagamy w przeprowadzkach w Mrągowie.

 

Mrągowo to miasto leżące w województwie warmińsko-mazurskim. Każdy je kojarzy głównie ze słynnym Piknikiem Country, ale to także wyjątkowo popularny ośrodek turystyczny i wypoczynkowy. Lasy i jeziora Pojeziorza Mrągowskiego przyciągają tysiące turystów. Popularnością cieszą się aktywne formy wypoczynku, takie jak: spływy kajakowe, wycieczki rowerowe lub jazda konna. Miasto sąsiaduje z wieloma rezerwatami przyrody i terenami chronionymi.

 

Poza Piknikiem Country, cyklicznie odbywają się tutaj między innymi Mazurska Noc Kabaretowa oraz Festiwal Muzyki Kresowej. Wśród atrakcji turystycznych miasta można wymienić także: Miasteczko Mrongoville (miasto w stylu dzikiego zachodu), Plac Piłsudskiego, molo nad jeziorem Czos, wyciąg narciarski na Górze Czterech Wiatrów, plac PCK, Muzeum Sprzętu Wojskowego lub skwer Jana Pawła II.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty związanej z tanimi przeprowadzkami w Mrągowie, a także: Elblągu, Gdańsku, Olsztynie, Braniewie, Bartoszycach, Lidzbarku Warmińskim, Trójmieście i okolicach.


 

 

Skontaktuj się z nami w sprawach przeprowadzki

Super Lider Przeprowadzki
Jarosław Waszkiel
tel. +48 504 513 999
fax (089) 616 21 06
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.