Pokaż menu

 

Przeprowadzki Lidzbark Warmiński

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki firm i domów na terenie Lidzbarku Warmińskiego.

 

Zastanawiasz się nad przeprowadzką do Lidzbarku Warmińskiego? To miasto ze wspaniałą historią. Od 1350 roku aż do XIX wieku było stolicą Warmii, jej bardzo ważnym punktem i znacznym ośrodkiem gospodarczym. To byłe centrum wiary i kultury w Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Zamek biskupów warmińskich z tego miasta został uznany za pomnik historii.

 

Z czego słynny jest jeszcze Lidzbark Warmiński? Z Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Lidzbarskich Starć Kabaretowych, imprez kulturalnych i sportowych oraz 8 szlaków turystycznych, które przyciągają coraz więcej ludzi. To szlaki zarówno piesze, jak i rowerowe, samochodowe i kajakowe.

 

W pobliżu znajduje się aż 16 gospodarstw agroturystycznych. Z naszą firmą przeprowadzka do Lidzbarku Warmińskiego będzie bezpieczna, komfortowa i sprawna. Organizujemy również profesjonalne przeprowadzki w Olsztynie, Ostródzie, Mrągowie, Morągu, Gdyni, Gdańsku, Braniewie i Elblągu. Zapraszamy do kontaktu.


 

 

Skontaktuj się z nami w sprawach przeprowadzki

Super Lider Przeprowadzki
Jarosław Waszkiel
tel. +48 504 513 999
fax (089) 616 21 06
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.