Pokaż menu

 

Zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego wszystkich, którym zależy na szybkim umówieniu profesjonalnej przeprowadzki. Masz firmę, prowadzisz biuro lub po prostu zmieniasz miejsce zamieszkania? Nie widzimy żadnego problemu, aby pomóc Ci w transporcie. Wyróżniamy się odpowiedzialnym podejściem do realizowanych zadań, terminowością, a także atrakcyjnymi cenami. Nie wierzysz? Przekonaj się sam – zadzwoń lub napisz. Działamy na terenie Pomorza i województwa warmińsko-mazurskiego. Naszymi Klientami były setki osób zamieszkujących między innymi Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk), Elbląg, Bartoszyce, Olsztyn, Braniewo, Olsztyn, Morąg czy Ostródę.

 

SUPERLIDER Jarosław Waszkiel – usługi transportowe, przeprowadzki biur, firm i domów

 

 

tel. +48 504 513 999

fax (089) 616 21 06

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skontaktuj się z nami w sprawach przeprowadzki

Dane osobowe które od Ciebie otrzymamy będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie lub przygotowanie oferty handlowej.
Zapoznaj się z naszą polityka prywatności. Wysyłając formularz oświadczas że się z nią zapoznałeś i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

 

Formularz wyceny przeprowadzki

Daj nam znać o swojej przeprowadzce za pomocą formularza kontaktowego. Poniżej udostępniamy również wygodny formularz wyceny, który pozwoli nam szybko oszacować koszty transportu.

 Wypełnienie możliwie jak największej ilości pól pozwoli nam precyzyjnie wycenić Twoją przeprowadzkę.

 

Dane kontaktowe

Pola oznaczone * są wymagane

Dane dotyczące przeprowadzki

Miejsce załadunku
NieTak
Miejsce rozładunku
NieTak

Szczegóły realizacji

NieTak
NieTak
NieTak
NieTak
NieTak
Dane osobowe które od Ciebie otrzymamy będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie lub przygotowanie oferty handlowej. Zapoznaj się z naszą polityka prywatności. Wysyłając formularz oświadczas że się z nią zapoznałeś i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.